Hry Zdarma


Nejlepší Aplikace Bubble Shooter Pro Android A IOS

 

Aplikace Bubble shooter jsou oblíbeným žánrem mobilních her a jsou rozhodně jedním z nejzábavnějších typů her. Hrají se snadno, ale nabízejí spoustu výzev a rozmanitosti, a proto jsou tak populární. Pokud hledáte nějaké aplikace bubble shooter, které jsou skvělé pro zařízení Android nebo iOS, přečtěte si náš seznam nejlepších aplikací bubble shooter, které jsou dnes k dispozici.

 

Jaké jsou nejlepší aplikace pro střílečky bublin?

 

Existuje nespočet aplikací bubble shooter dostupných pro zařízení Android a iOS, takže která z nich je nejlepší? V tomto článku se podíváme na některé z nejlepších aplikací pro střílečky bublin na obou platformách a doporučíme, která z nich je pro vás nejlepší.

 

Bubble Shooter Aplikace Pro Android

 

Bubble Shooter Saga

 

Tato aplikace je zdaleka nejoblíbenější bublinovou střílečkou pro Android, a to z dobrého důvodu. Má zábavnou grafiku, Snadné ovládání a spoustu úrovní. Můžete si také vytvořit vlastní úrovně, pokud chcete být opravdu kreativní. Další skvělou vlastností Bubble Shooter Saga je, že podporuje herní služby Google Play, takže můžete vyzvat své přátele online.

 

Bubble Witch 3: Lesní Legendy

 

Pokud máte rádi čarodějnice a magie, pak budete milovat Bubble Witch 3: Woodland Legends. Tato aplikace má okouzlující atmosféru s ohromující grafikou a úžasnými zvuky. Je také velmi uživatelsky přívětivý s jednoduchými ovládacími prvky, které usnadňují vyzvednutí, i když jste předtím nehráli bublinovou střílečku. Existuje spousta úrovní hrát a výzvy k dokončení, takže je tu spousta obsahu, aby vás bavit celé hodiny na konci. Navíc, pokud se stanete fanouškem hry, můžete si zakoupit další balíčky obsahu, které dodají ještě více vzrušení a zábavy!

 

Bubble Breaker Deluxe 2D a 3D edice

 

Pokud je klasický styl fotografování bublin tím, co hledáte, pak by měl být Bubble Breaker Deluxe

 

Jak hrát Bubble Shooter aplikace na Android a IOS

 

Pokud hledáte hru bubble shooter, kterou můžete hrát na telefonu nebo tabletu, existuje řada skvělých možností. Zde jsou některé z nejlepších:

 

Bubble Shooter HD od Playrix: Toto je jedna z nejpopulárnějších dostupných aplikací bubble shooter, a to z dobrého důvodu. Je snadné se naučit hrát a má spoustu různých úrovní, které vás zabaví celé hodiny.

 

Bubble Witch Saga od vývojářů Sergi Santos a Charles Zembillas: tato hra je podobná Bubble Shooter HD v tom, že se snadno učí, ale nabízí větší rozmanitost, pokud jde o hratelnost. Můžete si vybrat z různých postav s jedinečnými schopnostmi a jsou zde i bonusové úrovně a výzvy.

 

Bubble Bobble Reboot od Taito Corporation: tato hra je stará škola ve stylu, s barevnou grafikou a jednoduchým ovládáním. Musíte střílet bubliny směrem k horní části obrazovky a vyhýbat se překážkám. Existuje několik různých fází k dokončení, stejně jako Odemykatelné postavy.

 

Tipy pro hraní aplikací Bubble Shooter

 

Pokud jde o aplikace bubble shooter, je třeba mít na paměti několik věcí. Jedním z nich je, že aplikace by měla být snadno použitelná a navigovatelná. Dalším důležitým faktorem je, jak náročné jsou bubliny. Pokud hledáte aplikaci, která se snadno používá a je zábavná, zkuste Munzee Bubble Shooter. Je to jedna z nejpopulárnějších aplikací pro střílečky bublin na platformách Android i IOS.

 

Další skvělou možností je Jelly Bubble Shooter. Má některé z nejnáročnějších bublin, jaké kdy budete hrát, a je také neuvěřitelně uživatelsky přívětivý. Pokud hledáte aplikaci s klasičtějším pocitem, zkuste Bubble Witch 3 Saga. Je to klasická bublinová střílečka, která bude vyžadovat vážné soustředění.

 

Pokud jste v Bubble shooters noví, doporučujeme začít s jednou z jednodušších aplikací, než přejdete k něčemu náročnějšímu. A pokud se cítíte konkurenceschopní, nezapomeňte se podívat na online žebříčky, abyste viděli, jak se vaše dovednosti porovnávají s ostatními.

Navštívit https://www.hrajzdarma.cz/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *