Ametisto Apyranke


Kodėl Turėtumėte Dėvėti Akmens Apyrankes 2018 M

 

Tendencijos ateina ir praeina, tačiau vienas dalykas, kuris niekada neišnyksta, yra šiek tiek stiliaus poreikis. Ir su tiek daug naujų ir įdomių tendencijų pataikyti į rinką, svarbu likti ant dalykų. Viena tendencija, kurią galbūt norėsite įtraukti į savo stiliaus repertuarą šiais metais, yra akmeninių apyrankių nešiojimas. Štai penkios priežastys, kodėl šiais metais turėtumėte pradėti sportuoti šiuos gražius papuošalus. ###

 

Akmens Apyrankių Nešiojimo Privalumai

 

Akmeninių apyrankių nešiojimas turi daug privalumų, iš kurių akivaizdžiausias yra jų teikiama energija. Laikydami neigiamą energiją ir atleisdami ją per apyrankę, galite pasiekti asmeninių galių ir padėti išvengti nepageidaujamų įvykių jūsų gyvenime. Be to, apyrankės nešiojimas taip pat gali pagerinti jūsų psichinę savijautą, padėdamas pakelti nuotaiką ir išvalyti galvą. Su visais šiais nuostabiais privalumais nėra jokios priežasties nepradėti nešioti akmeninių apyrankių kaip savo kasdienybės dalies!

 

Kaip Pasirinkti Tinkamą Akmens Apyrankę

 

Renkantis tinkamą akmeninę apyrankę reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Akmens tipas, Apyrankės dydis ir stilius bei jūsų odos spalva turi įtakos tam, kokio tipo akmeninė apyrankė jums tinka.

 

Geriausias būdas rasti tinkamą apyrankę yra ieškoti įvairių variantų ir gauti patarimų iš draugų ar šeimos. Radę keletą apyrankių, kurios jums patinka, Pasirinkite stilių, kuris derės su jūsų apranga ir asmenybe.

 

Kai kurie pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis akmeninę apyrankę, yra šie:

– Akmens tipas: skirtingi akmenys turi skirtingas savybes, kurios gali turėti įtakos jų išvaizdai ir jausmui ant riešo. Teigiama, kad kai kurie akmenys, pavyzdžiui, turkis, apsaugo nuo neigiamos energijos, o kiti, pavyzdžiui, kvarcas, gali padėti skatinti aiškumą ir kūrybiškumą.

– Apyrankės dydis ir stilius: akmens dydis turėtų patogiai tilpti aplink mažesnį riešą, taip pat subalansuoti kitus papuošalus ant rankos. Pavyzdžiui, jei turite tatuiruotę ant vienos rankos, gali būti geriausia nenešioti didelės uolos ant kito riešo, nes tai gali būti per daug pribloškianti. Stiliai svyruoja nuostatyminės apyrankės (kurios yra madingos, bet gali lengvai pasimesti) iki subtilių dailių grandinėlių, pagamintų iš pavienių akmenų ar mažų karoliukų.> > > Spauskite Čia Norėdami Skaityti Daugiau!

 

Kokius Akmenis Dėvėti Ant Apyrankės

 

Akmens apyrankės yra puikus būdas pridėti šiek tiek papildomų apsisaugoti nuo negatyvumo ir nepasisekimas. Dėvėkite vieną kaip kasdienį drabužį arba padovanokite kaip ypatingą dovaną kam nors, kas jums rūpi. Galima rinktis iš daugybės akmenų rūšių, todėl raskite sau tinkamą!

 

Čia yra penkios populiariausios akmens apyrankės:

 

  1. Turkis: tai žinoma dėl savo raminančio ir raminančio poveikio, kuris gali padėti išlaikyti pusiausvyrą sunkiais laikais.

 

  1. Lapis Lazuli: žinomas dėl savo sugebėjimo apsaugoti nuo neigiamos energijos ir atnešti sėkmės, lapis yra populiarus akmeninių apyrankių pasirinkimas.

 

  1. Akvamarinas: taip pat žinomas dėl savo apsauginių savybių, akvamarinas gali padėti atstumti neigiamą energiją ir atnešti sėkmės.

 

  1. Citrinas: teigiama, kad citrinas yra galingas apsauginis akmuo, padedantis atitraukti blogą likimą nuo naudotojo. Taip pat manoma, kad tai skatina laimę ir klestėjimą.

 

  1. Oniksas: manoma, kad juodas oniksas veikia kaip skydas nuo negatyvo, o jūsų apyrankės išvaizdai suteikia paslapties ir elegancijos.

 

Kaip Prižiūrėti Akmeninę Apyrankę

 

Akmeninės apyrankės yra įdomus ir unikalus būdas parodyti savo asmenybę. Jie gali būti individualizuoti įvairiais akmenimis, todėl jie yra unikalus papuošalas. Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti akmeninę apyrankę:

 

1)kai vartojate savo akmens apyrankę išjungti, visada įdėti jį atgal taip pat, kaip tai buvo, kai jūs pirmą kartą įdėti jį. Tai padės išlaikyti akmenis vietoje.

 

2) venkite trinti akmenis kartu ar nešioti juos šlapius. Tai darydami galite sugadinti apyrankę ir taip pat rūdyti metalus.

 

3) laikykite akmeninę apyrankę atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir atšiaurios temperatūros, nes dėl jų akmenys gali išblukti arba prarasti spalvą.

 

Išvada

 

Akmeninių apyrankių tendencija neabejotinai yra ta, kuri pastaraisiais metais auga, ir dėl geros priežasties! Šie stilingi kūriniai ne tik puikiai atrodo ant bet kokio kūno tipo, bet ir turi daugybę simbolizmo. Taigi, jei jums įdomu, kodėl žmonės juos dėvi ir kokia gali būti jų reikšmė, perskaitykite keletą įžvalgų.

Aplankyti : https://saisa.lt/produktas/ametisto-apyranke/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *